„Žydinti Lietuva“ baigiamoji konferencija

Rugsėjo 15 dieną Širvintų r. VVG administracija ir bendruomenių atstovai dalyvavo  „Žydinti Lietuva“ baigiamojoje konferencijoje Kaišiadorių kultūros centre.
Konferencijoje dalyvavo visos projekte dalyvavusios vietos veiklos grupės (toliau – VVG): koordinatorius – Kaišiadorių rajono VVG, partneriai – Kauno rajono VVG, Prienų rajono VVG, Raseinių rajono VVG, Kėdainių rajono VVG, Jonavos rajono VVG, Elektrėnų sav. VVG, Širvintų rajono VVG ir Alytaus rajono VVG. Atvyko dirbtuvių dalyviai iš visų rajonų, kurie kartu stengėsi ir kūrė gėlių kompozicijas dirbtuvių metu ir pasisėmę žinių ir idėjų perteikė jas savo vietovių puošimui.
Konferencijoje buvo svečių iš Nacionalinės mokėjimo agentūros – Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento LEADER priemonių skyriaus vyriausiosios specialistės, atliekančios skyriaus vedėjo funkcijas Marija Dankė ir Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento LEADER priemonių skyriaus vyriausiosioji specialistės Ineta Petraškienė. Taip pat dalyvavo Kaišiadorių rajono savivaldybės vicemeras Darius Vilimas.
Renginio vedėjas charizmatiškasis Liudas Mikalauskas, kuris ne tik moderavo šį renginį, bet ir dovanojo žiūrovams savo skambias dainas.
Konferencijos metu buvo prisimintos visos vykusios praktinės dirbtuvės peržiūrint trumpus video filmukus, savo įspūdžiais pasidalino kiekvienos dalyvavusios VVG atstovas ir dirbtuvių dalyvis. Filmuką galite peržiūrėti paspaudę nuorodą: https://youtu.be/xHBGT8ELl_M
Šiam projektui buvo skirta 500,00 Eur iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos.
Projektą remia Lietuvos Respublika ir Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves.