Susitikimas su Kauno apskrities VVG

Spalio 23 dieną Širvintų r. VVG buvo pakviesta į Kauno apskrities vietos veiklos grupių atstovų susitikimą Kaišiadoryse.


Susitikime taip pat dalyvavo ir Elektrėnų r. VVG. Susirinkę VVG kolegos pasidalino patirtimi įgyvendinant vietos plėtros strategijas. Alytaus r. VVG pasidalino patirtimi ir rekomendavo visoms VVG pasitvirtinti visuomenės informavimo taisykles. Kėdainių r. VVG papasakojo, kaip vertinant paraiškas su pareiškėjais bendrauja elektroniniu paštu, taip sutaupydami laiko projektų vertinimo procese. Analizuota VVGT vykdyta apklausa apie VPS pasiektus rodiklius prieš VPS tarpinį vertinimą. Kolegos susirūpino, kad vis dar nėra tarpinio VPS vertinimo metodikos. Taip pat susitikime buvo daug diskutuota apie tarptautinio bendradarbiavimo projektų įgyvendinimo sąlygas. Iškelta problema, kad Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimai yra pertekliniai, apsunkinantys projektų įgyvendinimo procesą.

Po diskusijų vyko ekskursija į UAB „Žiežmarių gėlės“, dalyviai turėjo galimybė paragauti Fresko Fiorito // išdžiovinta šaltyje pagamintų liofilizuotų uogų, vaisių ir daržovių.

Dėkojame kolegoms už pakvietimą!

Nuotraukos Kaišiadorių ir Kauno r. VVG