Prasidėjo Mokymų ciklas „Rinkodara socialiniuose tinkluose“

Širvintų r. VVG dar 2020 m. pavasarį su VŠĮ Globalūs projektai pasirašė vietos projekto sutartį „Mokymų ciklas „Rinkodara socialiniuose tinkluose“.

Projekto tikslai:

  1. Suteikti mokymų dalyviams žinių ir praktinių gebėjimų tinkamai naudoti internetinės rinkodaros kanalus versle;
  2. Padėti projekto dalyviams įgyti skaitmeninių kompetencijų, reikalingų kokybiškai naudotis socialinių tinklų teikiamomis galimybėmis.

Projekto uždaviniai:

– Parinkti mokymų ciklo turinį tikslinei grupei;

– Pagerinti tikslinės grupės dalyvių rinkodaros socialiniuose tinkluose kompetencijas;

– Kokybiškai įgyvendinti mokymų ciklą „Rinkodara socialiniuose tinkluose“;

– Skleisti informaciją apie projekto eigą bei rezultatus.

Tačiau dėl Lietuvoje paskelbto karantino VŠĮ Globalūs projektai negalėjo pradėti vykdyti mokymų. Džiugu, kad tik pasibaigus karantinui Lietuvoje buvo surinkti dalyviai ir prasidėjo mokymų ciklas.

Mokymus veda kompetentingas lektorius, Paulius Žarnauskas, rinkodaros ir komunikacijos ekspertas, Nyderlandų informacinių technologijų ir rinkodaros agentūros „Macaw“ komunikacijos vadovas Lietuvoje, Firsty.lt lektorius. Mokymai skirti esamiems Širvintų rajono vietos veiklos grupės projektų vykdytojams ir potencialiems pareiškėjams. Mokymų ciklą sudarys 9 praktinio pobūdžio su integruota teorija užsiėmimai. Įgytas žinias dalyviai galės pritaikyti atlikdami ne tik praktines užduotis, bet ir namų darbus, kurių tikslas – įtvirtinti įgytas žinias.

Tikimės, kad mokymai bus naudingi dalyviams ir įgytos žinios pravers ateityje.