Kviečiame dalyvauti mokymuose „Vertės grandinių kūrimas – sėkminga bendradarbiavimo pradžia“

Širvintų rajono  vietos veiklos grupė (toliau – VVG) partnerio teisėmis dalyvaujame    Tarpregioninio bendradarbiavimo projekte „Vertės grandinių kūrimas – sėkminga bendradarbiavimo pradžia“. Projekto koordinatorė – Vilniaus r.  VVG, projekto partneriai – Ukmergės r. VVG, Ukmergės miesto VVG, Širvintų r. VVG.

 Projektas finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „LEADER programa“ veiklos  sritį „VVG bendradarbiavimo projektų rengimas ir  įgyvendinimas“.

Pagrindinė problema kuri lėmė projekto iniciavimą –  skirtingų verslo šakų ir/ar sektorių atstovai ir/ar subjektai veikia „kas sau“, kas neleidžia pasiekti maksimalios naudos ir mąsto ekonomijos. Šių  dienų  konkurencija rinkoje vis didėja, todėl smulkiems regionų prekybinininkams,  ar paslaugų teikėjams vis sunkiau konkuruoti rinkoje. Kita priežastis – galimybė pasiūlyti labai siaurą prekių ir (arba) paslaugų asortimentą, kas „atbaido“ klientą, todėl  šių dienų klientai ieško kompleksinių paslaugų, pirmenybę teikiant  prekėms ar paslaugoms, kurios priklauso „grupei“,  yra teikiamos  žinomo prekės ženklo ir kartu yra įvairios, atstovaujamos skirtingiems rinkos segmentams. 

Projekto tikslas – remti vertės grandinių kūrimąsi, siekiant skatinti vietos produktų ir paslaugų pardavimus ir žinomumą.

Pagrindinis projekto rezultatas – sukurtos 3 pilotinės vertės grandinės (tarpsektoriniai verslo modeliai), kuris gali būti skaidomas į 3 pagrindines dalis:

  1. Pradinis – 50 atrinktų skirtingų verslo šakų ir/ar sektorių atstovų ir/ar subjektų įgaus žinių ir kompetencijų marketingo ir rinkodaros srityse;
  2. Tarpinis– sukurta bendra marketingo ir rinkodaros strategija – firminė stiliaus knygą “Brandbook’as”, kuris kiekvieną iš visų 3 vertės grandinių dalyvių įpareigoja laikytis bendrų standartų.
  3. Pagrindinis– inicijuoti pirminiai pardavimo (viešinimo) veiksmai – organizuoti “Infoturai” į sukurtas 3 bandomąsias vertės grandines kartu parduodant siūlomus produktus ir paslaugas ir suorganizuotos 2 paslaugų mugės, kurių metų bus pristatomi ir parduodami visų 3 vertės grandinių produktai ir paslaugos.

Projekto rezultatas padės sukurti vienodą pridėtinę vertę visiems projekto veiklų dalyviams atstovaujantiems kiekvienam projekto partneriui – ekonominę naudą:

  1. Kiekvienas iš projekto veiklų dalyvių (vertės grandinių dalyvių) sukuria savo asmeninę, bet kartų ir bendrą pardavimo ir marketingo strategiją, kas padeda padidinti pardavimus;
  2. Kiekvienas iš projekto veiklų dalyvių gali dalyvauti platesnėje pardavimo rinkoje, kadangi jei kažkuris vienas iš vertės grandinės dalyvių negali pasiūlyti pakankamo kiekkio prekių ar paslaugų klientui, visada gali kooperuotis su kitu vertės grandinės dalyvių;
  3. Projekto veiklomis jau pradėti vertės grandinių pardavimo (viešinimo) veiksmai sukuria pranašumą prieš kitus rinkos dalyvius.

Visi vertės grandinių  dalyviai dirba siekdami aukštos produkto ar paslaugos kokybės. Tai yra esminis veiksnys, siekiant išlaikyti klientų pasitenkinimą ir lojalumą.

PRADĖDAMI PROJEKTO VEIKLAS KVIEČIAME VISUS UŽSIIMANČIUS PASLAUGŲ TEIKIMU, GAMINANČIUS, PARDUODANČIUS;  AR KETINANČIUS TAI DARYTI  Į ĮŽANGINIUS RENGINIUS –  PRAKTINES IŠVYKSTAMĄSIAS DIRBTUVES“. Praktinių dirbtuvių programą* galite rasti čia.

Registruotis prašome iki 2024 m. liepos 1 d.: [email protected],

tel. Nr.  +370 609 93838

Renginiai nemokami