Startuoja teritorinis projektas „Žydinti Lietuva“

Pradedamas įgyvendinti teritorinio bendradarbiavimo projektas „Žydinti Lietuva“, į kurio veiklas įsijungia 9 projekto partneriai: Kaišiadorių, Alytaus, Kauno, Prienų, Raseinių, Kėdainių, Jonavos, Elektrėnų ir Širvintų rajonų vietos veiklos grupės.


Projektui  98 381,00 Eur parama gauta iš EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Lapkričio 9 dieną įvyko pirmasis projekto partnerių susirinkimas nuotoliniu būdu. Projekto koordinatorė – Kaišiadorių rajono VVG – pristatė, kokia šio bendro projekto pagrindinė veikla, planuojami projekto įgyvendinimo terminai.

Kiekvienoje VVG teritorijoje bus organizuojamos „Patrauklaus kaimo įvaizdžio formavimo dirbtuvės“, kurioms įvykus bus atrinktos ne mažiau kaip 6 kiekvieno partnerio teritorijoje pateiktos vietovės. Dirbtuvių rezultatas – įvaizdžio suformavimas, tam pasitelkiant technologijas, tradicijas ir žydinčias gėles. Žydinčių kaimo vietovių parinktų erdvių vaizdai, tikimės, suteiks grožio, spalvų įvairovės, vidinio žmonių pasitenkinimo ne tik iki kitų metų rudens, o skatins bendruomenes tokias iniciatyvas tęsti ne vienerius metus.

Širvintų r. VVG planuoja dar šiais metais įtraukti į diskusijas rajono kaimo bendruomenes su seniūnijomis dėl galimybės dalyvauti konkurse, siekiant pasipuošti savo kaimą ar miestelį.

Neužilgo paskelbsime, kokios bus sąlygos ir galimybės dalyvauti konkurse.