Pažangaus kaimo link

Pirmadienį, š. m. sausio 27 d., Širvintų r. VVG atstovai dalyvavome Vietos veiklos grupių tinklo įgyvendinamo projekto seminare „Pažangaus kaimo link“.

Seminarą vedė Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto prof. dr. Vilma Atkočiūnienė. Seminaras vyko Vilniaus r. Rukainiuose, Audiovizualinių Menų Industrijos Inkubatoriuje.

Seminaro metu Vilniaus regiono VVG kolegos pristatė geruosius įgyvendinamų vietos projektų pavyzdžius. Seminare akcentuota, kaip yra svarbu tiek nacionalinei, tiek vietos valžiai kartu su vietos bendruomenėmis ieškoti teritoriniu požiūriu išmintingų sprendimų, atitinkančių vietos gyventojų poreikius ir plėtros potencialą.

Seminare diskutuota, kad reiktų neplėsti pigių įvairių atvežtinių produktų rinkos, o ieškoti kelių, kaip stiprinti vietinių produktų gaminimą ir vartojimą, sukuriant teigiamus ryšius tarp vartotojų ir ūkininkų, vartotojų ir amatininkų.

Seminaro dalyviams buvo pristatytas Audiovizualinių Menų Industrijos Inkubatoriaus vaizdo montavimo, garso montavimo, erdvinio kino suvedimo, kompiuterinės grafikos ir kitos studijos, papasakota apie teikiamas paslaugas norintiems sukurti reklamą, pristatyti kultūros ir meno kolektyvą, išsinuomojant kūrybinei veiklai patalpas ir kt .

Širvintų Vvg nuotrauka.

Širvintų Vvg nuotrauka.

Širvintų Vvg nuotrauka.